FOTO Mlađi pioniri Kurilovca prvaci Prve lige NSZŽ-e

04.06.2019. Velika Gorica – SRC Udarnik. Prva liga mlađih pionira Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Foto: NSVG.

Susret odgođenog 21. kola između mlađih pionira Kurilovca i Dugog Sela na SRC Udarniku odlučivao je o prvaku Lige, Kurilovčanima je bio dovoljan i neodlučen ishod za osvajanje titule prvaka. Dječaci domaće momčadi rano su došli u vodstvo, već u 9. minuti Benjamin Balinčić je pogodio za 1:0, a kapetan Ivan Tomasić je u 27. minuti udvostručio prednost svoje ekipe. U drugom poluvremenu domaći su pogotkom Svena Mikulina u 44. minuti praktički riješili utakmicu u svoju korist.

Kurilovec je osvojio 1. mjesto sa 67 bodova (26 21 4 1 116:19 67) ispred Dugog Sela sa 64 boda (26 21 1 3 104:31 64), 3. mjesto osvojio je Samobor.

Prva liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije 2018./2019. – 21. kolo

NK Kurilovec – NK Dugo Selo 3:0 (2:0)

Velika Gorica. Igralište SRC Udarnik. Utorak, 04.06.2019., 18 sati. Gledatelja 100. Sudac: Ivan Marinčević (Mičevec). Pomoćnici: Nikola Meić (Donje Podotočje) i Nikola Šimunović (Odra). Delegat: Stjepan Petrac (Gornja Lomnica). Strijelci: 1:0 – Balinčić (9), 2:0 – Tomašić (27), 3:0 – Mikulin (44).

KURILOVEC: Ojvan, Šebek, Mihalinčić, Premec, Veselić, Tomašić (cap.), Bišćan, Mikulin, Kraljević, Balinčić, Ešegović (Cundeković, Forjan, Kovačević, Čuljak, Malek, Starman, Ščepina). Trener: Dražen Vujnović.

DUGO SELO: Župančić, Paj, Kajtazi, M. Klarić, Čačulović, Baković, Šabarić, Ljevar (cap.), M. A. Klarić, Ceci, Đunđuš (Dedić, Milić, F. Slišković, L. Slišković, Dujmović, Martinović, Jaković). Trener: Nenad Pavičić.