FOTO Prekid utakmice označio tužan kraj prvenstva

08.06.2019. Kobilić. Prva županijska nogometna liga – skupina Istok, 30. kolo: NK Vatrogasac – NK Zvekovac. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Tužan je bio kraj prvenstva 2018./2019. u 1. ŽNL-i u posljednjem 30. kolu u Kobiliću. Momčad Zvekovca okupljala se dugo i nekako je uspjela s 15-ak minuta zakašnjenja započeti utakmicu s 9 igrača, iako su ih u zapisniku upisali jedanaest. Vatrogasac je prvi pogodak postigao preko Muhića u 7. minuti, u 14. minuti iz igre je izašao gostujući igrač D. Kovačević (ozljeda ruke). Matanović je u 23. minuti povisio na 2:0, minutu kasnije igru je napustio Polucki (ozljeda) i to je već bio znak da je prekid utakmice vrlo blizu.

Kada je Fabečić smjestio loptu u mrežu za 3:0 u 26. minuti igru je napustio i kapetan gostiju Di. Pucelj (ozljeda). Sudac Šimunović je u 27. minuti označio prekid utakmice, jer gosti su na travnjaku imali samo 6 igrača, nedovoljno za nastavak susreta.

Prva ŽNL skupina Istok 2018./2019. – 30. kolo

NK Vatrogasac – NK Zvekovac (Zvekovac) 3:0, prekid u 27. minuti

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 50. Subota, 08.06.2019., 18 sati. Sudac: Nikola Šimunović (Odra). Pomoćnici: Davor Merkaš i Tihomir Bratković (oba Velika Gorica). Delegat: Mario Grdenić (Križ). Strijelci: 1:0 – Muhić (6), 2:0 – Matanović (23), 3:0 – Fabečić (25).

VATROGASAC: Caput, Čavar, Muhić, Kontić (cap.), Matanović, Šošić, Klarić, Grilec, Ivkić, Fabečić, Krasnić. Trener: Nino Matković.

ZVEKOVAC: Vrbanić, Krivan, Peh, Di. Pucelj (cap.), M. Kovačević, De. Pucelj, Polucki, Do. Pucelj, D. Kovačević, Da. Pucelj, Antičević. Trener: Deni Pucelj.