Ivan Zagorec briljirao protiv Samobora

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA , 5. kolo

Sjajnu nogometnu predstavu odigrao je buševski nogometaš Ivan Zagorec, gostima iz Samobora zabio je četiri gola od kojih je njegov prvi majstorski. Mrežu gostiju načeo je Mario Stuparić. Do poluvremena prvo iz slobodnog udarca sa kojih 25 metara buševski topnik Ivan Zagorec poslao je u rašlje, a desetak minuta kasnije na asistenciju Robića prije poentiranja zaobišao vratara gostiju. U nastavku nakon odmora nije se dugo čekalo na njegov treći gol za nedostižnih 4:0. Gosti iz Samobora uspjeli su smanjiti rezultat preko Lovrića i nakratko preuzeti blagu dominaciju. Brzom kontrom domaćih igrača iz 63. minute koja je rezultirala četvrtim golom sjajnog Zagorca potvrđena je zaslužena pobjeda Poleta. Samoborci su tri minute kasnije došli do još jednog smanjenja rezultata, jedna lopta koju je skrenuo domaći stoper Tičarić završila je u domaćoj mreži.
Polet nakon nedjeljnog kiksa u Laduču nastavlja pobjedama, ova protiv Samobora je četvrta ovojesenska.

POLET (B) – SAMOBOR 5:2

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 50.
Sudac: Jerbić. Pomoćnici: Šimunović i Aščić.

STRIJELCI: 1:0 – Stuparić (13), 2:0 – Zagorec (25), 3:0 – Zagorec (35), 4:0 – Zagorec (48), 4:1 – Lovrić (57), 5:1 – Zagorec (63), 5:2 – Tičarić (66 – ag).

POLET (B): Bradić, Baćan, Tičarić, Sovina, Stuparić, Dejanović, Matušin, Šastak (od 60. Brajković), Pejak, Zagorec (od 64. Sučić), Robić (od 73. Šafranić). TRENER: Mario Paviša.

SAMOBOR: V. Bišćan, Dilberović (od 46. Burić), Grgečić, F. Bišćan, Ibrahimović, Kleščić (od 67. Ivančević), Brčić (od 63. Kerep), Mamić (od 46. Koritnik), Bedeković, Lovrić, Cvok (od 46. Ašanin). TRENER: -.