Kurilovec slavio na Mladini!

U nedjelju 6. listopada već u sumrak stigla je prekrasna nogometna vijest trenera Perice Vidaka. Naš trećeligaš Kurilovec pobijedio je danas popodne na Mladini neprikosnovenog Vinogradara 1-2! Dvostruku strijelac bio je Kelava. Bravo majstori!!

Nažalost, nogometni vikend u subotu 5. listopada 2019. nije krenuo po našim željama. Red je da startamo s našim prvoligašem Goricom. Ne volimo se baviti suđenjem a žalosno je kad moramo. Gorica je u Osijeku zgoditkom Lovrića u 54. minuti imala vodstvo i dobru igru a onda je dosuđen kazneni udarac za domaće a zbog drugog žutog isključen je Ljubisavljević. Dvostruku udarac po Gorici u jednoj te istoj jako dvojbenoj situaciji. Konačne procjene oko sporne odluke suca prepuštamo ekspertima ali kad navodni krivac u svlačionici plaće zbog nepravde, onda samo možemo žaliti što nije bilo tog kontroverznog VAR-a ili ti snimke za provjeru.

05.10.2019., Gradski vrt, Osijek – Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo, NK Osijek – HNK Gorica.

Subota je bila nesretna i za četvrtoligaša Lukavec koji je u Svetom Ivanu Zelini imao vodstvo a Zelina je izjednačila debelo u sudačkoj nadoknadi ili 96. minuti iz kaznenog udarca. Crnoj suboti kumovala je i momčad Turopoljca u Samoboru. Dečki iz Kuča vodili su 0-1 do 81. minute a onda do kraja primili tricu. Dan kasnije u nedjelju sudačka nadoknada bila je kobna i za Gradiće u Zaboku. Gradićani su jedini gol primili u 93. minuti i ostali bez boda. Dobro nije odigrao ni lider Jedinstvene županijske lige Polet u Buševcu remijem 1-1 protiv istina solidnog Stupnika. Plavi su se najprije napromašivali a onda nakon vodstva gostiju svoje je odradila i nervoza pa je spašavati bod morao neuništivi Ivica Sučić zgoditkom u 78. minuti. Kod šesto ligaša ništa posebno novog. Vodeći Mraclin i Jelačić iz Vukovine marširaju a u subotu u Vukovini igraju međusobno. Moglo bi biti zanimljivo!

REZULTATI VIKEND 5. I 6. LISTOPAD 2019.:

1. HNL, 11. kolo

Subota, 5. listopada 2019.:

Osijek – HNK Gorica 2-1 (za Goricu zabio Lovrić u 54. minuti za 0-1)

1. HNL središte, 7. kolo

Nedjelja, 6. listopada:

Vinogradar – Kurilovec 1-2 (Kelava dvostruki strijelac)

1. HNL središte, 8. kolo

Subota, 5. listopada:

Trešnjevka – Dinamo (OO) 0-0

Zelina – Lukavec 2-2 (za Lukavec zabili L. Borković u 40. i Gusak 44. minuti, domaći izjednačili u 96. iz 11 metara)

Mladost – Gradići 1-0 (Gradići od 63. minute igrali s igračem manje, gol primili u 93. minuti)

Odra – Croatia Hrastje 1-1 (za Odru zabio Luter u 35. minuti, gosti od 56. igrali s igračem manje)

JŽNL, 8. kolo

Subota, 5. rujna:

Samobor – Turopoljac 3-1 (Milatović za Turopoljac u 48. iz 11 metara za 0-1, domaći preokrenuli u 81., 85. i 87. minuti)

Klas – Rakov Potok 4-1 (Marković 17, Kundih 36, Bedeković 53. i Butković 80)

Polet – Stupnik 1-1 (za Polet zabio Sučić u 78. minuti)

Utorak, 8. listopada:

Lomnica – Vatrogasac Zdenci Brdovečki (Lomnica, 16.00)

1. ŽNL ISTOK, 8. kolo

Nedjelja,  6. listopada:

Ostrna – Dinamo Hidrel 2-0

Kloštar – Mladost Obrezina 0-2 (Ivančić 59, S. Tadić 88.)

Buna – Zvekovac 1-0 (Huđber)

Lonja – Meštrica 2-1 (Šimunović u 14. minuti za Meštricu)

Dubrava – Jelačić Vukovina 0-1 (Relota u 83. minuti, za Jelačić od 63. igrao Roman Galinsky iz Argentine)

Mraclin – Ban Jelačić Banovo 3-2 (za Mraclin Augustić 11., Babić 44. i Guduraš 89.)

Posavec – Milka Trnina 5-1 (Smolko 18., Vranek 22. i 49., Horvat 43. i autogol 68.)