Kurilovec preko Sljemena s tri boda, trica Poleta

Minulog vikenda bilo je zbog natopljenih terena odgođenih utakmica a one odigrane uglavnom po blatu i gnjecavim travnjacima bile su itekako zanimljive. Naš Turopoljski trećeligaš Kurilovec vratio se u Donjoj Bistri na utabane staze pobjeda. Bistra je pala rezultatom 1-2 a za goste zabili su Maks Slunjski (25. minuta) i Luka Povoljnjak u 90. za veliko slavlje družine trenera Perice Vidaka. Vodeći Vinogradar je izgubio u Jarunu (2-1 za mlađeg od braće Biškup, Damir je trener Jaruna a Dražen Vinogradara) pa Kurilovec kao treći u poretku opet zaostaje samo tri boda, Mladost iz Petrinje je druga s bodom više.

U gostima u Hrastju slavilo je i Gradiće 2-4 i nastavilo sjajan niz uspjeha. Dva je već po običaju sprašio golgeter Igor Hajduk a po jedan Župetić i Abazi. U lokalnom derbiju u Odri pred solidnim auditorijem od oko 200 kibica Odra je pobijedila Dinamo, onaj iz Obreža, rezultatom 2-1. Lokalni okršaj bio je i u Buševcu gdje je Polet s 3-0 dobio Turopoljac i zadržao priključak vodećim Sutli-Laduču i Rugvici-Savi. U šestom rangu Mraclin je očekivano doma svladao Dinamo Hidrel pa kad u 15. kolu dobije (tako svi predviđaju) i nejaki Kloštar, momčad trenera Pancirova zimovat će kao druga iza Jelačića iz Vukovine samo s bodom zaostatka. Mato Paviša

REZULTATI UTAKMICA:

3. HNL središte, 13. kolo
Nedjelja, 17. studenog:
Bistra – Kurilovec 1-2 (za Kurilovec Slunjski 25. i Povoljnjak 90. minuta)

4. HNL središte, 14. kolo
Subota, 16. studenog:
Lukavec – Moslavina (odgođeno)
Croatia – Gradići 2-4 (za Gradiće Župetić 48., Igor Hajduk 54. i 67. te Abazi 87. minuta)
Odra – Dinamo (OO) 2-1 (Luter 61., Kolak 75./Galović 72.)

JŽNL, 14. kolo
Samobor – Lomnica (odgođeno)
Nedjelja, 17.studenog:
Polet – Turopoljac 3-0 (Sučić 24., Robić 43. i Zagorec 53.)
Strmec – Klas 5-0

1. ŽNL ISTOK, 14. kolo
Jelačić – Meštrica 4-2 (Sabljak 21., Rus 32., 41. i 71./Hanžek 11., Stojčević 27.)
Ostrna – Vatrogasac Kobilić (odgođeno)
Lonja – Buna 9-0 (prekid u 78. minuti, Buna započela s 10 igrača)
Mraclin – Dinamo Hidrel 4-0 (I. Kos 22., Augustić 56., 62. 90. minuta)
Posavec – Mladost Obrezina 3-1 (Vranek 44. i 47., J. Breščaković 83./Periša 20.)