Hat-trick Brune Augustića za uvjerljivu pobjedu Mraclina

1. ŽUPANIJSKA LIGA ISTOK , 14. kolo

Nogometaši Mraclina su do 11. ovojesenskog trijumfa došli pred svojim navijačima – svladan je Dinamo Hidrel sa uvjerljivih 4:0.
U 22. minuti Domagoj Desput je proigrao Ivana Kosa na desetak metara, njegov dribling u lijevo i poentiranje za vodstvo. Na samom početku drugog dijela utakmice gosti iz Novog Čiča propustili su izjednačenje. U domeni slobodnog sudačkog uvjerenja dosuđen im kazneni udarac kojeg je Tomislavu Jakovljeviću domaći vratar Josip Marić obranio. Zatim na scenu stupa Bruno Augustić, inače najbolji strijelac mraclinske momčadi, prvo u 56. minuti u mrežu sprema odbijanac gostujućeg vratara, a već u 62. minuti drugim golom riješio je pitanje pobjednika. U samoj završnici utakmice spomenuti igrač dolazi do “hat-tricka” nakon što je u mrežu gostiju pospremio loptu koja mu je upućena sa lijevog boka.

MRACLIN – DINAMO HIDREL 4:0

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 70.
Sudac: Kokot (Vrbovec). Pomoćnici: Jukić i Helena Blažic.

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (22), 2:0 – Augustić (56), 3:0 – Augustić (62), 4:0 – Augustić (90).

MRACLIN: Marić, Petravić (od 77. Kapović), J. Domitrović, M. Kos (od 84. A. Dolibašić), Desput, J. Dolibašić, Onić, Jurić (od 67. J. Cvetnić), Augustić, Roginić (od 77. Cota), I. Kos. TRENER: Marko Pancirov.

DINAMO HIDREL: Šimić, Jakovljević, Furić (od 83. Stojsavljević), Hrkovac (od 72. Španiček),Blažević, Jurišić, Slivak, Josić, Pudić, Pandurević, Hladni. TRENER: -.