FOTO Meštrica zabilježila i drugu pobjedu

[]

30.08.2020. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 02. kolo: NK Meštrica – NK Dinamo Hidrel. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad Meštrice zabilježila je i drugu pobjedu na svom terenu bez primljenog pogotka, ali znatno skromniju nego prije tjedan dana (Posavec 6:0). Prvo poluvrijeme proteklo je uz laganu prevlast domaćina, gosti su svoje šanse tražili u kotranapadima.

Galović je u 30. minuti srušen u prodoru za kazneni udarac. Vratar Zagorac pročitao je namjeru izvođača Skorina i u padu loptu loptu skrenuo u korner. Deset minuta kasnije Galović ulazi u šesnaesterac, zaobilazi Zagorca koji ga ruši za drugi kazneni udarac. Izvođač je Galović koji poluvisoko šalje loptu u lijevi vratarev kut i lopta preko ruku Zagorca trese mrežu za zasluženo vodstvo.

Nakon odmora igra je bila nešto sadržajnija i prigodama bogatija. U 50. minuti odličan pokušaj Horvatića i obrana Zagorca, a Miličević odbijanac iz blizine šalje pored vrata. Dinamovci u 83. minuti su bili blizu izjednačenja kada je silovit udarac Vukadina paradom Mihalinčić odbio u korner. U završnici nevjerojatan promašaj Skorina koji s metra promašuje prazna vrata.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021. – 02. kolo

NK Meštrica – NK Dinamo Hidrel 1:0 (1:0)

Gornja Lomnica. Igralište ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 60. Nedjelja, 30.08.2020., 11 sati. Sudac: Luka Kelihar. Pomoćnici: Marko Kovač i Danijel Rožić (svi Velika Gorica). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb). Strijelac: 1:0 – Galović (40-11m).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Orečić, G.Mihalinčić, Bartolović, Horvatić (od 56. Cundeković), Miličević (od 68. Mrvac), Britvec, Skorin (od 89. Košutić), Prigorac, Galović (od 90. Drk), Habuš (od 84. Jerković). Trener: -.

DINAMO HIDREL: M.Zagorac, P.Sudar, Jakovljević (cap.), Panić, Šantek (od 62. Đuksi), Žugaj (od 62. Blažević), Balenović (od 55. Jurišić), Zorić (od 62. Čičak), Vukadin, Hladni, Čurla. Trener: Mario Kajinić.