FOTO Prva pobjeda Lomnice

[]

09.09.2020. Lomnica. Jedinstvena županijska nogometna liga – 05. kolo: NK Lomnica-NK Vinogradar. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Konačno je i Lomnica zabilježila pobjedu nakon dva poraza i dva neodlučena rezultata. Utakmica je u prvom poluvremenu bila više slaba nego dobra, akcije su bile uglavnom nepovezane, neprecizna dodavanja i ostale tehničke manjkavosti karakterizirale su igru. Sudac se ‘odlično uklopio’ u popodnevnu uspavanku, fućkao je i što treba i, posebice, ono što ne treba. Oglasio se u prvih 45 minuta bar pedesetak puta.

Bilo je i nekoliko prigoda za pogodak, koje su došle kao plod pogrešaka i nesporazuma u obrani na obje strane. Domaći su mogli doći u vodstvo već u 2. minuti, a u 14. Prežgaj je bio u idealnoj situaciji, ali njegov pokušaj loba završio je u rukama vratara Pogledića. Vratnica je spasila Lomnicu u 26. nakon iznenadnog udarca Rupčića iz okreta.

Trener domaćih Župetić bio je sretne ruke uvođenjem u nastavku Ćurića u igru koji je u 50 bio strijelac za 1:0. Sredinom drugog dijela u igru je ušao i Baf, koji je svojim pogotkom u 90. potvrdio pobjedu domaćih. Vinogradar? Nije ni blijeda sjena kluba koji je godinama dominirao i u višim nogometnim razredima.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2020./2021. – 05. kolo

NK Lomnica – NK Vinogradar 2:0 (0:0)

Lomnica. Igralište ŠRC Lomnica. Gledatelja 50. Srijeda, 09.09.2020., 17 sati. Sudac: Bojan Čerkez (Vrbovec). Pomoćnici: Srećko Jantoljak (Vrbovec) i Ivan Bukovčan (Cubinec). Strijelci: 1:0 – M.Ćurić (50), 2:0 – Baf (90).

LOMNICA: Pogledić, Jeđud (od 46. M.Ćurić), Gršić, Dijanežević, Štuban, Arbanas (cap.)(od 53. Dilberović), Bedeković (od 66. Baf), Dittrich (od 57. Čolić), Jukić-Sunarić, Bubalo, Grgić (od 46. P.Posavec). Trener: Romano Župetić.

VINOGRADAR: J.Braje (cap.), Jambrović, Vulje, Prežgaj, Koluder, Vađina, Rupčić, Popović (od 46. Pleskina), Sopić (od 53. Fabek), Stepinac, Belan (od 66. Koluder). Trener: Damir Katovčić.