FOTO Četvrta uzastopna pobjeda Lukavca

[]

12.09.2020. Lukavec. 4. nogometna liga Središte Zagreb – 05. kolo: NK Lukavec – NK Mladost (Zabok). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec je nakon poraza u prvom kolu nanizao četiri pobjede i učvrstio se u vrhu četveroligaškog poretka. Protiv momčadi gostiju iz Zaboka pobjeda je ostvarena agresivnijom igrom u drugom poluvremenu. U prvom dijelu igra se odvijala između dva šesnaesterca i izglednih prigoda nije bilo, jer su obrane lakoćom blokirale dubinska proigravanja. Vratar Sučić je u 30. minuti pravovremenom reakcijom i istrčavanjem do ruba kaznenog prostora otklonio nalet Imširovića.

Momčad domaćih u drugom poluvremenu krenula je napadački i ubrzo došla u vodstvo. Nakon kornera s desne strane u 47. minuti, lopta je sve preletjela i došla do Humeljaka na lijevoj strani, koji okreće braniča i ubacuje na peterac. U naletu Krpečanec glavom šalje loptu preko ruku vratara pod gredu za vodstvo 1:0. Gosti iz Zaboka jednako tako nakon udarca iz kuta i odbijanca pogađaju mrežu u 60. minuti, Kolar je glavom smjestio loptu u nebranjeni dio vrata, ali dosuđeno je zaleđe.

Konačna odluka o pobjedniku pala je u 83. minuti kada je Hanachi u drugom pokušaju iz blizine ubacio loptu u donji kut za konačnih 2:0.

4.nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021. – 05. kolo

NK Lukavec – NK Mladost (Zabok) 2:0 (0:0)

Lukavec. Igralište ŠRC Lukavec. Gledatelja 150. Subota, 12.09.2020., 17 sati. Sudac: Karlo Barač. Pomoćnici: Marin Stanković i Ninoslav Fratrić. Četvrti sudac: Zvonimir Matković (svi Zagreb). Delegat: Josip Borić (Kutina). Strijelci: 1:0 – Krpečanec (47), 2:0 – Hanachi (83).

LUKAVEC: Sučić, Marijan Grdenić, Lagundžija (od 73. Tuka), Marko Grdenić, Kovačić (od 79. V.Borković), Humeljak (od 65. Hanachi)), L.Borković (cap.)(od 70. Elez), Kaurin, Josip Grdenić (od 85. Cimeša), Puntarić, Krpečanec. Trener: Slaven Batovanja Gičev.

MLADOST: Mihovilić, Kolar (cap.), Šoštar, Srebačić, Hrastinski, Dlesk, Kotarski (od 82. Bajs), Repovečki (od 22. Belanović), Jurina, Mladenović (od 46. Krajačić), Imširović (od 65. Deak). Trener: Ivan Zubić.