[]

25.10.2020. Kuče. Jedinstvena županijska nogometna liga – 12. kolo: NK Turopoljac – NK Rakovec. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je u prvih dvadeset minuta, zapravo unutar 9 minuta (od 11. do 20.), s tri pogotka praktički odlučio utakmicu u svoju korist. Započeo je Vjekoslav Lučić, efektnom minijaturom nastavio Ivan Šestok i kratkotrajnu, ali ‘razornu oluju’ okončao Tomislav Horvat. Nakon toga, gosti su došli do zraka i do odlaska na odmor sačuvali su svoju mrežu od novih pogodaka.

Igrači iz Rakovca imali su ozbiljne primjedbe na suđenje Marije Čunović, navodno ih je oštetila za nedosuđeni kazneni udarac te su u drugom poluvremenu bili s njom u stalnom verbalnom dijalogu. Sutkinja je ostala mirna i uredno je kartonirala one koji su iskakali iz uobičajenih komunikacijskih normi.

Gosti su u nastavku smanjili prednost domaćih pogotkom Ivana Presečkog, ali svojim drugim pogotkom Lučić je vratio razliku na plus tri. U finišu susreta Lučić postiže svoj treći pogodak na ubačaj mladog Markulina te tako ostvaruje hattrick i postavlja konačni rezultat – 5:1!

Prva županijska nogometna liga 2020./2021. – 12. kolo

NK Turopoljac – NK Rakovec 5:1 (3:0)

Kuče. Igralište ŠRC Kuče. Gledatelja 100. Nedjelja, 25.10.2020., 14:30 sati. Sutkinja: Marija Čunović (Gornja Zdenčina). Pomoćnici: Ivan Batušić (Cvetković) i Nikolina Bašić (Jastrebarsko). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Lučić (11), 2:0 – Šestok (15), 3:0 – Horvat (20), 3:1 – Presečki (47), 4:1 – Lučić (61), 5:1 – Lučić (88).

TUROPOLJAC: Kovačić, Martinić (od 66. Šutalo), Iličić, Preradović (od 63. Đuračić), Jandriš (od 70. Čaić), Šestok, Bušić (od 63. Fabijančić), Lučić, Horvat, Halilić (od 46. Markulin), Perić. Trener: Milan Marinić.

RAKOVEC: Jurić, Baček, A.Novoselec, I.Presečki, Grgoić, Jendriš, M.B.Jaić, Brlečić, N.Jaić, Radotović (od 38. Očić), Stojanović. Trener: Goran Presečki.