[]

25.10.2020. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 10. kolo: NK Meštrica – NK Ostrna. Haithem Hanachi – strijelac tri pogotka. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Meštrica je visoko pobijedila Ostrnu i gosti mogu biti zadovoljni sa samo pet lopti u svojoj mreži, jer domaća momčad je tijekom cijelog susreta promašivala velike šanse za pogodak. Poluveteranska momčad gostiju nije se mogla nositi u prvom poluvremenu s brzancima Galovićem i Cundekovićem, koji su suparnike pretrčavali kao od šale.

25.10.2020. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 10. kolo: NK Meštrica – NK Ostrna. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Nakon pogotka Hanachija za vodstvo, jedino je do odmora još samo Cundeković sigurno realizirao svoj sprint po desnoj strani odnosno situaciju ‘1 na 1’ i povisio prednost na dva pogotka razlike.

Gosti su u drugom poluvremenu pokušali zatvorenom igrom sačuvati svoja vrata i to im je uspjelo do posljednjih 15 minuta zahvaljujući neefikasnosti domaćih, a ponešto je obranio i vratar. Iz opravdano dosuđenih kaznenih udaraca strijelci su bili Hanachi i Hanžek, a konačni rezultat postavio je na asistenciju Hanžeka svojim trećim pogotkom Hanachi.

Meštrica je s 15 bodova (10 4 3 3 25:13 15) na 7. mjestu prvenstvene tablice.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021. – 10. kolo

NK Meštrica – NK Ostrna 5:0 (2:0)

Gornja Lomnica. Igralište ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 50. Nedjelja, 25.10.2020., 11 sati. Sudac: Tomica Solenički (Jastrebarsko). Pomoćnici: Ivan Batušić (Cvetković) i Nikolina Bašić (Jastrebarsko). Delegat: Zlatko Petrac (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Hanachi(19), 2:0 – Cundeković (36), 3:0 – Hanachi (74-11m), 4:0 – Hanžek (79-11m), 5:0 – Hanachi (88).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Cundeković, Prigorac, G.Mihalinčić, Bartolović, Hanachi, Britvec (od 76. Košutić), Skorin (od 64. Habuš), Šečić, Galović (od 71. Hanžek), Jurleta. Trener: Matija Šimunović.

OSTRNA: Dominković, Bumbar, Lacković, Šego, Plevnik, Tokić, Habeić, Nestić, Mandić (od 59.Štefinovec), Kojundžija, Stublić. Trener: Drago Boščić