[]

07.11.2020. Velika Gorica. 2. nogometna liga Središte Zagreb Kadeti – 12. kolo: HNK Gorica – NK Maksimir. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Kadeti Gorice su u 12. kolu 2. nogometne lige Središte Zagreb pobijedili Maksimir s 4:0 i 9. pobjedom potvrdili trenutno 3. mjesto na tablici. Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri, prilika za pogodak bilo je pred vratima i jedne i druge momčadi, samo je jednu iskoristio Leon Agatić za vodstvo domaćih.

Početkom drugog poluvremena Luka Kahlina je povisio na 2:0, a Patrik Đurašić na 3:0. Konačni rezultat postavio je u završnici susreta Josip Markov. Gorica u idućem 13. kolu igra u gostima s drugoplasiranim Vrapčem (subota, 14.11.2020.).

Druga nogometna liga Središte Zagreb Kadeti 2020./2021. – 12. kolo

HNK Gorica –NK Maksimir 4:0 (1:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja-. Subota, 07.11.2020., 10 sati. Sudac: Nikola Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Luka Kelihar (Velika Gorica) i Filip Krznarić (Zagreb). Delegat: Tomislav Lukac (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Agatić (23), 2:0 – Kahlina (43), 3:0 – Đurašić (50), 4:0 – Markov (78).

GORICA:). Matejčić (cap.), Novak, Markov, Ferina, Agatić, Kahlina, Kmezić (od 75. Kontić), Sabljak (od 41. Perović), Ščrbak, Kaurin (od 65. Cindrić), Đurašić. Trener: Igor Čagalj.

MAKSIMIR: Zečević (od 41. Šlibar), Topić, Horvat, Mešić (0d 41. Dujmović), Knežević, Kurygin, Pajdaković (od 58. Zimšek), Papa (od 41. Lončar), Drakulić (od 41. Fiuri), Nikolić, Varga. Trener: Damir Ivančić.