[]

15.11.2020. Obrezina. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 13. kolo: NK Mladost – NK Posavec (Orle). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je u 13. kolu pobijedila Posavec sa 7:0 nanijevši mu tako jedan od najtežih poraza u ovoj Ligi. Apsolutni junak ove velike pobjede je Alan Pejak, koji je postigao 5 uzastopnih pogodaka!

Posavec je uspio obraniti svoju mrežu do polovice prvog poluvremena zahvaljujući vrataru Kučanu koji je spasio tri vrlo kritične situacije, a nakon ubačaja iz kornera Bruno Ivančić je pogodio gredu. Prvi pogodak u mreži Posavca je majstorija Filipa Zrnčića koji je s 25m poslao loptu u rašlje, Kučan je bio nemoćan. Dvije minute kasnije kapetan domaćih Marijo Tadić je s ruba kaznenog prostora podigao na 2:0. Pejak je u 37. minuti u nezadrživom prodoru prošao lijevom stranom i plasirao loptu u suprotnu malu mrežicu za 3:0. Na 4:0 Pejak je povisio udarcem s 11m.

Raspoloženi napadač domaćih svoju seriju pogodaka nastavio je nakon odmora u 53. minuti kada je odbijanac glavom poslao u nebranjeni dio vrata za 5:0. Ubrzo iza toga trener Josip Tadić počinje rotirati, do 70. minute poslao je sve pričuvne igrače na teren. Kad su zamjene obavljene onda je Pejak nastavio svoju seriju od 5 uzastopnih pogodaka. Realizirao je drugi kazneni udarac za 6:0, a u 79. minuti konačni rezultat 7:0 postavio je svojim petim pogotkom!

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok 2020./2021. – 13. kolo

NK Mladost – NK Posavec (Orle) 7:0 (4:0)

Obrezina. Igralište ŠRC Obrezina. Gledatelja -. Sudac: Dario Cikojević (Sveta Nedjelja). Pomoćnici: Tomislav Milaković (Hrastina) i Dejan Kupres (Samobor). Delegat: Darko Blažinčić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Zrnčić (23), 2:0 – M.Tadić (25), 3:0 – Pejak (37), 4:0 – Pejak (41-11m), 5:0 – Pejak (53), 6:0 – Pejak (72-11m), 7:0 – Pejak (79).

MLADOST: Miklec, Stanušić (od 60. Jelić), Franko, M.Tadić (cap.), Ivančić, Smajić, F.Periša (od 71. Stažić), Pejak, Šorša (od 71. Šimić), Kadoić (od 60. Hadžiabdić), Zrnčić (od 71. Grahovac). Trener: Josip Tadić.

POSAVEC: M.Kučan (cap.), Šumić (od 23. Avgustinović), Budinski, Miljković, A.Breščaković, Buzov, Mostarlić (od 56. Ščrbak), Smolko, Bencek, De.Kučan (od 81. Da.Kučan), Radman (od 71. Župetić). Trener: -.