NK Kurilovec – Petrinjska opomena uoči prvenstva

[]

Na igralištu s umjetnom travom na Gradskom stadionu u Petrinji pripremnu utakmicu odradili su trećeligaši Mladost i Kurilovec. U petom pripremnom srazu (nakon Jaruna, HD-a, Moslavine i vukovinskog Jelačića) igrači Kurilovca izgubili su minimalno. Presudilo je loše prvo poluvrijeme u kojem su do 35. minute bili u minusu 3 gola. Krajem prve dionice smanjio je Sedlaček iz kaznenog udarca. Puno bolja izvedba Kurilovčana u drugom dijelu, ali samo jedan gol u mreži domaćih. U smiraj dvoboja rezultat je smanjio Brazilac Cruz, igrač HNK Gorice na posudbi u Kurilovcu. Već u nedjelju, 21. veljače u 11 sati Kurilovec očekuje druga pripremna utakmica na mraclinskoj Grabi protiv petoligaša iz Mraclina. Prema riječima trenera Marka Pancirova u Mraclinu će priliku dobiti igrači koji nisu nastupili u Petrinji.
Prvenstvo je pred vratima, naredne subote momčad Kurilovca očekuje zaostali prvenstveni dvoboj iz 17. jesenskog kola u Zagrebu protiv Ponikvi.

MLADOST (P) – KURILOVEC 3:2

PETRINJA: Gradski stadion. Igralište s umjetnom travom. Bez gledatelja. Sudac: Cestarić.

STRIJELCI: 1:0 – Abramović (3), 2:0 – Dumbović (18 – 11 m), 3:0 – Dumbović (34), 3:1 – Sedlaček (40 – 11m), 3:2 – Cruz (88).

MLADOST (P): Jelavić, Crnojević, Marović, Vučak, Đusi, Lovreković, Korečić, Radošević, Dumbović, Abramović, Špišić (još su igrali: Dolovčar, Filipović, Pedljo). TRENER: Ivan Kodrić.

KURILOVEC: Debijađi, Čurek, Šarić, Rajić, Ćosić, Marinić, Adžić, Muhar, Sedlaček, Spudić, Martinović (još su igrali: Beljan, Tolj, Cruz, Dianežević). TRENER: Marko Pancirov.