[]

27.02.2021. Velika Gorica. Druga odbojkaška liga (m) Regija Sjever – 14. kolo: OK Gorica – OK Sheeft (Zagreb). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Odlična igra odbojkaša Gorice protiv Sheefta, drugoplasirane momčadi lige, za maksimalnu 3:0 pobjedu! Prije dva tjedna Goričani su u porazu od Croatie (0:3) izgledali kao početnici, a danas su pružili najbolju igru u ovom prvenstvu i zabilježili 6. pobjedu u 13 utakmica. Sheeftu je ovo tek drugi poraz u 11 susreta.

Sve je funkcioniralo u momčadi domaćina kao podmazano, napadačka igra efikasna (Dumić, Klasnić, Rukavina, Bosnar), defanzivni blok čvrst (Buđak opet na poziciji libera), servis odličan, Barunović u ulozi tehničara skoro bez pogreške. Ključ za maksimalnu pobjedu je dobitak 2. seta, kada je realizirana tek 5. set lopta!

Gorica je ovom pobjedom i 18 bodova (13 6 7 20:23) trenutno na 5. mjestu prvenstvene ljestvice, Sheeft je s 27 bodova neugrožen na 2. mjestu (11 9 2 27:9).

Druga odbojkaška liga (m) Regija Sjever 2020./2021. -14. kolo

OK Gorica – OK Sheeft (Zagreb) 3:0 (25:23, 28:26, 25:20)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja -. Subota, 27.02.2021., 10:45 sati. Sutkinje: Alka Bešker i Marina Josić Vidaković. Zapisničarka: Antica Nižić (sve iz Zagreba).

GORICA: Dumić, Tolić, Strnić, Klasnić, Rukavina (cap.), Bosnar, Bijelić, Barunović, Tatarović, Buđak (L). Trener: -.

SHEEFT: Crnojević, Balija, Varga (cap.), Mišak, Steinocher, Lečić, Roca, Ileković (L). Trener: -.