[]

07.03.2021. Obrezina. Kup Grada Velike Gorice 2021., 1/8 finala: NK Mladost – NK Polet (Buševec). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Polet je opravdao ulogu favorita i u 1/8 finala Kupa Grada Velike Gorice glatko je dobio Mladost na njenom terenu i izborio četvrtfinalni nastavak natjecanja. Glavni dio utakmice riješen je u samo 10 minuta, kada su Sučić, Zlodi i Baćan zatresli mrežu domaćih i tako s tri pogotka prelomili rezultat u svoju korist već u uvodnoj fazi.

Golovi u mreži domaćina bili su plod brze reakcije Poletovih igrača odnosno nesnalaženja i kašnjenja obrane domaćih. Brzi potop izazvao je nervozne reakcije u redovima domaćih, tako da su neki igrači više debatirali s pomoćnim sucem nego što su bili skoncentrirani na događanja na terenu. Do kraja prvog poluvremena Zlodi je promašio dva zicera tako da je domaćin pošteđen još neugodnijeg poraza.

Nastavak susreta osim brojnih izmjena u obje momčadi nije donio promjenu rezultata.

Kup Grada Velike Gorice 2021., 1/8 finala

NK Mladost – NK Polet (Buševec) 0:3 (0:3)

Obrezina. Igralište: ŠRC Mladost. Gledatelja: -. Nedjelja, 07.03.2021., 15 sati. Sudac: Petar Jerbić (Velika Gorica). Pomoćnici: Željko Dolibašić (Velika Gorica) i Matej Mrkoci (Mraclin). Delegat: Željko Stepanić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Sučić (8), 0:2 – Zlodi (10), 0:3 – Baćan (18).

MLADOST: Miklec, Stanušić, B.Ivančić (od 55. S.Tadić), Smajić (od 78. Rajičević), Pejak (cap.), Havidić (od 46. Periša), Hadžiabdić (od 76. Lacković), Selihar, Kadoić (od 46. Šimić), M.Ivančić, Zrnčić. Trener: Josip Tadić.

POLET: Bradić (od 75. Culović), Baćan, Tičarić, Jušić, Zlodi (od 63. Rožić), Matušin (od 70. Kovačević), Sučić (cap.), Šestak (od 70. Mikulić), Zagorec, Stuparić, Brajković. Trener: Zoran Tomčić