[]

21.03.2021. Obrezina. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 17. kolo: NK Mladost – NK Dubrava (Vrbovečka). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je nakon prošlotjedne pobjede (5:0 protiv Ostrne) u prvom proljetnom kolu, očekivano lako pobijedila i Dubravu, iako je pobjeda prema promašenim zicerima mogla biti izražena i dvostruko višim omjerom.

Prvi pogodak za domaće uslijedio je u 18. minuti nakon izrađene akcije u kojoj je Alan Pejak asistencijom omogućio Franji Periši situaciju ‘1 na 1’, koju on rutinirano rješava za 1:0. Povećanju vodstva u 37.minuti prethodila je dijagonala Dina Hadžiabdića na Marka Šoršu, koji pogađa pored nemoćnog vratara za 2:0.

Nakon desetak minuta drugog poluvremena opet je lopta u mreži gostiju. Šorša i Marko Ivančić s dva dupla pasa prošetali su kroz obranu gostiju da bi Ivančić pogodio malu mrežicu – 3:0. Nešto kasnije trener Josip Tadić vuče logičan potez i vadi iz igre tri startera, a kroz deset minuta i četvrtog.

Mladost je u idućem 18. kolu slobodna, a u 19. kolu (Velika Subota, 03. travnja 2021.godine) u Obrezini igra s Vatrogascem iz Kobilića. Dobro došli na derbi!

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021., 17 kolo

NK Mladost – NK Dubrava (Vrbovečka) 3:0 (2:0)

Obrezina. Igralište: ŠRC Mladost. Gledatelja: -. Nedjelja, 21.03.2021., 15 sati. Sudac: Tihomir Sopić (Samobor). Pomoćnici: Dejan Kupres (Samobor) i Tomislav Milaković (Hrastina). Delegat: Mario Karapandžić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Periša (18), 2:0 – Šorša (37), 3:0 – M.Ivančić (54).

MLADOST: Miklec, Stanušić, Šorša (od 60. Selihar), M.Tadić (cap.), B.Ivančić (od 70. Jelić), Smajić, M.Ivančić, Periša (od 60. Kadoić), Pejak, Hadžiabdić (od 60. Havidić), Zrnčić (od 78. Šimić). Trener: Josip Tadić.

DUBRAVA: Šuflaj (od 56. Košak), Tomić (od 80. Korenić), Koren, Petković (od 81. Kozumplik), Franjić, Suša, Đurinić (od 48. Mesarić), Brkljačić, Krivan, Grgić, Horvat. Trener: Franjo Marković.