[]

28.03.2021. Lekneno. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 18. kolo: NK Posavec (Orle) – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Posavec je nakon dva vezana poraza na startu proljetne polusezone pobjedom protiv Dinamo Hidrela prekinuo taj negativni niz i bodovno se odmaknuo od dna tablice. Početak susreta pokazao je riješenost obje momčadi da žele zabilježiti pobjedu i tome su podredile svoju igru. Domaći su napadali s više igrača, a gosti su brže osvajali prostor preko svojih brzanaca na bokovima. Po dvije izgledne prilike na obje strane nisu realizirane i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Vodstvo domaćina u 56. minuti uslijedilo je ubačajem Ivana Lucina iz kuta, najviši u skoku bio je kapetan Danijel Buzov i glavom je poslao loptu u mrežu za 1:0. Gosti su izjednačili skoro na identičan način, kada je u 64. minuti Petar Vukadin ubačaj iz kornera proslijedio u mrežu za 1:1. Iza toga dinamovci ne koriste dvije šanse za potpuni preokret, jer su Vukadin i Marko Rus bili neprecizni.

Pobjedu domaćinu u posljednjoj minuti susreta donio je Matija Breščaković, koji je s desetak metara mlako šutirao i na opće iznenađenje lopta je izmakla vrataru i završila u mreži!

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021., 18. kolo

NK Posavec (Orle) – Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:1 (0:0)

Lekneno. Gledatelja: -. Nedjelja, 28.03.2021., 16 sati. Sudac: Nikola Šimunović. Pomoćnici: Tihomir Bratković i Davor Merkaš (svi Velika Gorica). Delegat: Branko Kralj (Sveti Ivan Zelina). Strijelci: 1:0 – Buzov (56), 1:1 – Vukadin (64), 2:1 – M.Breščaković (90).

POSAVEC: Andrijanić, Postružin, Mršić (od 84. Ščrbak), M.Breščaković, Buzov (cap.), Lucin (od 87. Dan.Kučan), Smolko, Jambrešić, De.Kučan (od 64. Avgustinović, od 76. Župetić), Rajner, Dar.Kučan (od 90. Duvnjak). Trener: -.

DINAMO HIDREL: M.Zagorac, Jakovljević (cap.), Panić, Španiček (od 46. Slivak), Rus, Đuksi (od 61. Čičak), Zorić (od 78. Topalović), Kuzmić, Hladni (od 78. Žugaj), Čurla, Stiplošek (od 55. Vukadin). Trener: Mario Kajinić.