[]

08.04.2021. Velika Gorica. 3.HNL Središte – 21. kolo: NK Kurilovec – NK Dugo Selo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Dominacija Kurilovca u treligaškom natjecanju u proljetnoj polusezoni nastavljena je i u 21.kolu pobjedom protiv Dugog Sela. Bila je to 6. pobjeda u nizu koja je ostvarena boljom igrom u oba poluvremena i efikasnijom u drugom dijelu.

Kurilovec je od početka uspostavio svoj sustav igre, napadi su dolazili preko bokova, posebice po desnoj strani po kojoj su ordinirali Spudić i Hodak, a povremeno im se pridodavao i Sudar. U 32. minuti Sudar je probio desnu stranu i oštro zavrnuo na peterac, Sedlaček je neometan zabio po sredini vrata za vodstvo. Prije toga u dva navrata vratar Šarkanj je odlično reagirao i lopte ispod grede izbacivao u korner.

Nakon odmora trener Pancirov uveo je u igru Tolja, koji je s dva pogotka odlučio pobjednika (to i nije bilo upitno) i tako omogućio treneru da komotno napravi i ostale četiri izmjene. Gosti su se trudili, ali nedovoljno učinkovito, tako da su u završnici još jednom vadili loptu iz svoje mreže.

Treća hrvatska nogometna liga Središte – 2020./2021., 21. kolo

NK Kurilovec – NK Dugo Selo 4:0 (1:0)

Velika Gorica. Igralište: SRC Udarnik. Gledatelja: -. Sudac: Martin Turčin (Tuhelj). Pomoćnici: Alen Gamilec (Krapina) i Nikola Bedeniković (Zabok). Delegat: Josip Cvitković (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Sedlaček (32), 2:0 – Tolj (52), 3:0 – Tolj (69),, 4:0 – Sedlaček (90).

KURILOVEC: Debijađi, Spudić (od 88. Bolješić), Ćosić, Pape (od 46. Tolj), Adžić (od 84. Celčić), Sedlaček, Hodak (od 75. Bakula), Marinić, Krpan, Rajić, Sudar (od 75. Muhar). Trener: Marko Pancirov.

DUGO SELO: Šarkanj, Mrčela (od 75. Jantoljak), Cetina, Filipović, Jelić, Josipović (od 58. Čečura), Lončar (od 58. Valek), Budimir, Drmić, Čukac (od 71. Čelić), Talan (od 58. Bešlić). Trener: Džemal Adilji.