[]

10.04.2021. Lukavec. 4.nogometna liga Središte Zagreb – 21. kolo: NK Lukavec – NK Zelina. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Burna i dramatična završnica utakmice u Lukavcu, tri isključena igrača Zeline i kazneni udarac za domaće u 90. minuti?! Zelina je od početka velikom borbenošću uspjela parirati i neutralizirati napade domaćina s bočnih pozicija, a prigode za pogodak tražila je u brzim kontranapadima.

Gosti su došli u vodstvo u 29. minuti nakon ubačaja Yansanea, domaća obrana nije uspjela izbiti loptu i stoper Garić je iz blizine zatresao mrežu. Mnogi ubačaji domaćih bili su uglavnom lagani plijen za vratara Klepca, koji je paradom ukrotio i prizemni udarac Krpečanca.

Pojačani pritisak domaćih u drugom poluvremenu gosti su zaustavljali i oštrim startovima te su prigovarali na sudačke odluke. Prvo isključenje je uslijedilo u 72. minuti, Mašić je morao ranije u svlačionicu. Yansane je zbog druge javne opomene morao iz igre u 86. minuti.

Treće isključenje u 90. minuti zaradio je Ovčar, obranio je svoja vrata igrajući rukom za izravni crveni karton i kazneni udarac za domaće. Borković je bio siguran s bijele točke za izjednačenje i tako je spasio domaće od poraza.

4.nogometna liga Središte Zagreb 2020./2021., 21. kolo

NK Lukavec – NK Zelina 1:1 (0:1)

Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja: -. Subota, 10.04.2021., 16:30 sati. Sudac: Nikola Kožar (Donja Stubica). Pomoćnici: Silvija Makar (Petrovsko) i Boris Petriško (Donja Stubica). Delegat: Zdenko Solić (Novska). Strijelci: 0:1 – Garić (29), 1:1 – Borković (90-11m).

LUKAVEC: Luter, Marijan Grdenić, Lagundžija (od 58. Orešković), Meter (od 61. Gudelj), Marko Grdenić, Elez (od 58. Valentinčić), Borković (cap.), Josip Grdenić, Ezgeta (od 10. Krpečanec), Konjevod (od 76. Tuka), Puntarić. Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

ZELINA: Klepac, Garić, Agatić, Šoštarić, Hezler, Sinani (od 88. Mrazović), Hrupec (cap.)(od 76. Simeunović), Haramina, Ovčar, Mašić, Yansane. Trener: Vjeran Šimunić.