[]

11.04.2021. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga Skupina Istok – 20. kolo: NK Meštrica – NK Ban Jelačić (Banovo). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Utakmica između Meštrice i Bana Jelačića iz Banova u 20. kolu 1.ŽNL skupina Istok završena je očekivanom pobjedom domaćina, ali puno lakše nego što je to bilo logično očekivati, jer su gosti ipak došli kao sedmoplasirana momčad. Od početka je bilo uočljivo da momčad gostiju ne može pratiti ritam domaćina i već su u 10. minuti prvi put vadili loptu iz mreže. Strijelac je bio Bruno Augustić koji je povratnu loptu plasirao u donji kut za 1:0.

Isti igrač je desetak minuta kasnije bio najviši u skoku na Galovićev ubačaj s desne strane i lopta je ispod grede zatresla mrežu – 2:0. Na 3:0 povisio je Pavao Galović, a na 4:0 u završnici prvog dijela podigao je Mario Skorin.

11.04.2021. Gornja Lomnica. Prva županijska nogometna liga Skupina Istok – 20. kolo: NK Meštrica – NK Ban Jelačić (Banovo). Kristijan Šečić. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Nakon odmora izostao je očekivani nastavak golijade, jer domaći su samo kontrolirali igru i rezultat, a gosti su bili toliko nemoćni u napadu da niti slučajno nisu mogli ugroziti vrata domaćih. Konačni rezultat 5:0 postavio je u posljednjoj minuti susreta svojim drugim pogotkom Galović, tako što je ubačaj s desne strane iz blizine zabio po sredini vrata.

Prva županijska nogometna liga 2020./2021., 20. kolo

NK Meštrica – NK Ban Jelačić (Banovo) 5:0 (4:0)

Gornja Lomnica. Igralište: ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja: -. Nedjelja, 11.04.2021., 11 sati. Sudac: Matija Spudić (Ivanić Grad). Pomoćnici: Hrvoje Tišljar i Danijel Gašpar (oba Križ). Delegat: Mario Fabečić (Zagreb). Strijelci: 1:0 – Augustić (10), 2:0 – Augustić (21), 3:0 – Galović (28), 4:0 – Skorin (41), 5:0 – Galović (90).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Radaš, G.Mihalinčić (od 58. Prigorac), Hanžek, Augustić, Britvec, Skorin, Šečić, Galović, Habuš, Ćevid. Trener: Matija Šimunović.

BAN JELAČIĆ: Brleković, D.Tarandek, Šalamun (od 53. Benedik), Z.Tarandek, V.Ronjak, I.Ronjak (od 68. Hajak), Uremović, Hren (od 80. Jurić), Škrinjar, Mikulić, Juričić. Trener: Eduard Majer.