[]

14.04.2021. Lukavec. Kup Grada Velike Gorice 2021., 1/4 finale: NK Lukavec – NK Kurilovec. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec je pobijedio Kurilovec u četvrtfinalu Kupa Grada Velike Gorice nakon neodlučenog ishoda 2:2 boljim izvođenjem udaraca s 11m. Susret je bio sraz dva podjednaka suparnika, s napomenom da su oba trenera započela s pomalo ‘šarenim’ sastavima, na obje klupe ostalo je nekoliko startera.

Kurilovec je imao šansu već u 2. minuti kada je lopta prošetala paralelno s golcrtom, a u 24.minuti Konjevod je prekrasnim pogotkom doveo domaće u vodstvo. Gosti su izjednačili u posljednjoj minuti pred odlazak na odmor pogotkom Papea koji je iz blizine plasirao loptu u nebranjenu mrežu.

Početkom drugog poluvremena trener Pancirov uvodi u igru 5 zamjena, a trener Batovanja-Gičev tri. Bolju igru Kurilovčani su realizirali pogotkom Sedlačeka koji je ubačaj s lijeve strane iz gužve ubacio u mrežu. Domaći su poravnali u 71. preko Krpečanca, koji je ostao sam ispred vratara i pored njega plasirao loptu u donji kut. Zicer domaćih u 78. nije iskoristio Marijan Grdenić, udarac mu je zadržao vratar Beljan. Domaćin je bolje odigrao završni dio utakmice, ipak nedovoljno za pobjedu u regularnom vremenu.

Kup Grada Velike Gorice 2021., 1/4finale

NK Lukavec – NK Kurilovec 2:2 (1:1)

Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja: -. Srijeda, 14.04.2021., 17 sati. Sudac: Nikola Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Bojan Zobenica i Dario Mužar (oba Velika Gorica). Delegat: Darko Blažinčić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Konjevod (24), 1:1 – Pape (45), 1:2 – Sedlaček (63), 2:2 – Krpečanec (71).

Udarci s 11m: 2:3 – Muhar, 3:3 – Borković, 3:4 – Sudar, 4:4 – Puntarić, 4:5 – Adžić, 5:5 – Humeljak, Sedlaček preko vrata, 6:5 – Krpečanec, Marinić – Luter obranio.

LUKAVEC: Luter, Lagundžija (od 68. Puntarić), Marko Grdenić (cap.), Kovačić, Elez (od 46. Borković), Orešković (od 46. Humeljak), Josip Grdenić, Tuka (od 46. Marijan Grdenić), Konjevod (od 64. Valentinčić), Gudelj, Krpečanec. Trener: Slaven Batovanja-Gičev.

KURILOVEC: Beljan, Bakula (od 46. Sedlaček), Pape (od 46. Maloku), Adžić, Tolj (od 46. Muhar), Hodak (od 46. Dianežević), Marinić, Čurek (cap.), Celčić (od 46. Spudić), Krpan, Sudar. Trener: Marko Pancirov.