Poraz Kurilovca, Jelačić prizemljio Polet

[]

U subotu 17. travnja 2021. dio naših klubova iz Turopolja odigralo je svoje prvenstvene utakmice. Po zakonu velikih brojeva, moralo se i to dogoditi. Turopoljski treće ligaš Kurilovec doživio je prvi proljetni poraz i to u gradu na četiri rijeke u Karlovcu. Vodili su gosti na poluvremenu 0:2 ali završilo je 3:2. Jarun je osvojio nova tri boda i oduzeo je Kurilovcu vodeću poziciju.

U četvrtom rangu Dinamo iz Obreža ostavio je bodove u Svetom Ivanu Zelini.

Lokalni derbi 23. kola Jedinstvene županijske lige odigran je u Vukovini gdje je Jelačić 2:0 dobio Polet iz Buševca. Zbog dva žuta kartona, crvene su dobili Čumpek kod Jelačića a Janječić i Matušin u Poletu. Jelačić je ostao u konkurenciji za četvrtu poziciju. Mraclin se vratio na staze pobjeda u Rakovom Potoku golovima Jurića i Roginića i nastavlja utrku za doprvaka. Klas je konačno dobio i to goropadnog Naftaša Ivanić u Mičevcu.

U šestom rangu vrijedna pobjeda Meštrice u Vezišću nedaleko Križa protiv Milke Trnina. Vodili su domaći 1:0 na poluvremenu a onda su stvari okrenuli Augustić i Galović iz 11 metara.