Bistra preko Mraclina u polufinale Županijskog kupa

[]

KUP NSZŽ , 1/4 finale

U četvrtfinalnom dvoboju trećeligaša Bistre i petoligaša Mraclina gosti su minimalnom pobjedom izborili polufinale Županijskog kupa. U prvom poluvremenu Bistra je stekla prednost u završnici golom Božića. Domaći su se vratili u igu u 59. minuti, Onić je oduzeo loptu na dvadesetak metara i izlaskom na vratara poentirao. Samo par minuta kasnije Bistrani su opet u vodstvu, odbijanac od živog zida nakon slobodnog udarca, sa distance u desni kut domaćeg vratara Marića sprema Matošević. Gosti vodstvo podebljavaju autogolom Dandića. Probuđeni Mraclin pred kraj smanjuje rezultat preko Roginića koji se odlično snašao između dvojice protivničkih igrača u šesnaestercu te matirao gostujućeg vratara za konačni rezultat.

MRACLIN – BISTRA 2:3

Mraclin. Igralište Stara graba.

Sudac: Ilčić. Pomoćnici: Vukadin i Pranjić (svi iz Dugog Sela).

Strijelci: 0:1 – Božić (41), 1:1 – Onić (59), 1:2 – Matošević (62), 1:3 – B. Dandić (66 – ag), 2:3 – Roginić (88).

MRACLIN: Dražić (od 46. Marić), Petravić, M. Kos, Skrbin (od 32. J. Domitrović), Desput, B. Dandić (od 73. Cerovski), Onić, Šikić, Koleš (od 67. J. Cvetnić), Jurić (od 73. Milatović), Roginić. Trener: Damir Milanović.

BISTRA: Rihtar, Brezec, Kotarski (od 46. Kunštić), Božić, Šurlan, Jolić (od 46. Kukec), Rašić (od 46. Matos), Hanžek (od 46. Jakopić), Misimi, Budimir (od 46. Matošević), Šinko. Trener: Damir Grlić.