[]

02.05.2021. Obrezina. Prva županijska nogometna liga skupina Istok – 23. kolo: NK Mladost – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je očekivano zabilježila pobjedu u susretu s Dinamo Hidrelom u osrednjoj igri i po vjetrovitom vremenu. Vodeći pogodak u 15. minuti djelo je kapetana Marija Tadića koji je udarac iz kuta dočekao na prvoj vratnici i loptu pospremio u donji kut. Kompletna obrana gostiju bila je zatečena reakcijom Tadića i uopće nije stigla reagirati te eventualno spriječiti pogodak. Kraće naguravanje nekoliko igrača u 34. minuti sudac Landeka riješio je pokazivanjem žutog kartona Stanušiću odnosno Balenoviću.

Prvu ozbiljniju prigodu u drugom poluvremenu imali su gosti, ali je udarac Jakovljevića s tridesetak metara zamalo promašio rašlje. Minutu kasnije Periša je pobjegao gostujućoj obrani i sigurno s desetak metara pogodio za 2:0. Isti igrač tri minute kasnije pogađa umjesto mreže vratara Zagorca, a odbijanac Kadoić šalje preko grede u golaut. Miklec u 68. paradom brani udarac s ruba kaznenog prostora za ubačaj iz kuta.

Zagorac u 72. brani M.Tadiću kazneni udarac izbacujući loptu u korner, ali nakon ubačaja iz kuta M.Ivančića i stvorene gužve Periša iz blizine ubacuje loptu u mrežu za 3:0.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021., 23. kolo

NK Mladost (Obrezina) – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 3:0 (1:0)

Obrezina. Igralište: ŠRC Mladost. Gledatelja: -. Nedjelja, 02.05.2021., 17 sati. Sudac: Zvonimir Landeka. Pomoćnici: Danijel Zgurić i Alen Sučec (svi Velika Gorica). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb). Strijelci: 1:0 – M.Tadić (2), 2:0 – Periša (58), 3:0 – Periša (73).

MLADOST: Miklec, Stanušić (od 86. Rajičević), Perić, M.Tadić (cap.), B.Ivančić, M.Ivančić, Periša, Šorša (od 66. S.Tadić), Havidić, (od 52. Kadoić), Hadžiabdić(od 80. Lacković), Zrnčić (od 75. Jelić). Trener: Josip Tadić.

DINAMO HIDREL: Zagorac, Jakovljević, Panić, Žugaj (od 63. Hasanović), Đuksi (od 78. Topalović), Balenović (od 63. Bartolić), Kuzmić, Vukadin, Hladni, Čičak (od 72. Musolli), Čurla. Trener: Mario Kajinić.

Redoslijed: 1. Kupa (Pokupsko) 48 (21 15 3 3 46:19), 2. Mladost (Obrezina) 44 (21 14 2 5 52:14), 3. Meštrica (Gornja Lomnica) 43 (22 13 4 5 53:25), 4. Kloštar (Kloštar Ivanić) 41 (22 12 5 5 42:22), 5. Vatrogasac (Kobilić) 39 (22 12 3 7 46:29), 6. Ban Jelačić (Banovo) 37 (21 11 4 6 46:35), …

Rezultati 23. kola (01./02.05.2021.): Kupa – Gaj 3:1, Mladost – Dinamo Hidrel 3:0, Buna – Meštrica 0:2, Dubrava – Vatrogasac 0:0, Ostrna – Kloštar 0:4, Ban Jelačić (B) – Lonja 6:0.