Policija uhitila odbjeglog zatvorenika iz Velike Gorice
![[]](/media/cache/a7/fd/a7fdaabbf298378da9e028132fce0ab8.jpg)

Policija je nakon 30-ak sati velike potrage uhitila zatvorenika koji im je pobjegao u utorak poslije podne sa Županijskog suda u Velikoj Gorici. Objavio je to u srijedu navečer Jutarnji list. Zasad nema informacija kako je bjegunac stigao od Velike Gorice do Jaruna gdje je uhićen.
To je još zanimljivije ako se zna da je 47-godišnjak pobjegao u trenutku dok su ga vodili do policijskog vozila i dok su mu ruke bile u lisicama.
Policija je u srijedu popodne objavila da je bjegunac visok između 175 i 180 centimetara, mršave tjelesne građe, plavih očiju, duže svijetlosmeđe prosijede kose vezane u rep te prosijedih brkova i brade srednje dužine.
U trenutku bijega bio je odjeven u crvenu majicu kratkih rukava s natpisom „PREFA“ na prednjoj strani i kratke hlače sive boje.
Županijski sud u Velikoj Gorici odredio mu je istražni zatvor zbog kaznenih djela „Neizvršavanje sudske odluke“ i „Povreda djetetovih prava”.
Objava Policija uhitila odbjeglog zatvorenika iz Velike Gorice pojavila se prvi puta na Gorica Info.
