Gorica bolja od Rogaške

[]

Košarkaši Gorice nastavljaju s pripremnim utakmicama. Nakon što su bili bolji od Bosca, a zatim tijesno izgubili od Cibone na red je došao i treći protivnik. Bikovi su gostovali Sloveniji, točnije u Rogaškoj Slatini kod ABA 2 ligaša – ekipe KK Rogaške.

Domaćin je nešto bolje ušao u susret i prvu četvrtinu zaključio u svoju korist (21-19). Ključna je, međutim, bila druga dionica u kojoj se Sesarov stroj razigrao i došao do dvoznamenkaste prednosti, a na veliki odmor se otišlo rezultatom 36:43 za Goricu.

U nastavku je domaćin pritiskao, ali Goričani su izdržali sve nalete i riješili utakmicu u svoju korist rezultatom 73:79.

Igra Gorice sve je fluidnija, linije su sve povezanije, a novi igrači polako ulaze u prepoznatljiv Sesarov sustav. Do početka prvenstva Bikovi će odigrati još nekoliko trening utakmica  kojima će upotpuniti naporne pripreme kako bi što spremniji dočekali novu sezonu HT Premijer lige.

The post Gorica bolja od Rogaške appeared first on Košarkaški klub Gorica.