Kadeti 5 iz 5

[]

Kadeti Gorice u 5. su kolu bili pred velikim izazovom jer domaća momčad iz Dugog Sela pritiskala ih je cijelo prvo poluvrijeme. u Jednom trenutku domaći su vodili i 14 razlike (29;15).

Međutim, igrači Nikole Piacuna trgnuli su se poslije velikog odmora i 3. četvrtinu dobili rezultatom 17:1!

U zadnjoj četvrtini prednost mladih Bikova penjala se i do 17 razlike (41:58) tako da pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Mlade Goričane predvodili su Jakov Ninić (22), Marko Baričić (16) i Josip Vuksan (15), dok je u redovima Dugog sela najefikasniji bio Karlo Baričević (16).

Dugo Selo
Karlo Baričević 16, Luka Selak 10, Luka Šutalo 7, Luka Josipović 5, Josip Šarić 4, Sebastijan Matanović 3, Rene Misović 2, Matija Kuprešak 2, Karlo Mijić 0, Jakov Lasan 0.
Gorica
Jakov Ninić 22, Marko Baričić 16, Josip Vuksan 15, Duje Selak 6, Fran Stipić 2, Gabrijel Šafranko 0, Josip Matić 0, Leon Žigrović 0, Patrik Ćosović 0, David Balen 0.

S 5 pobjeda u prvih 5 kola Gorica je i dalje uvjerljivo prva na tablici i unatoč problemima s rosterom na početku sezone mladi Bikovi i dalje ne posustaju.

The post Kadeti 5 iz 5 appeared first on Košarkaški klub Gorica.