Kadeti i dalje na 100%

[]

Kadeti Gorice i dalje nastavljaju s odličnim igrama. U 6. kolu svladali su ekipu Univers Bosco i tako zadržali stopostotni učinak u dosadašnjem dijelu prvenstva.

U 1. poluvremenu ekipe su se izmijenjivale u vodstvu sve do rezultata 33:34. Tada Vuksan tricom pokreće seriju 9:1 pa mladi Bikovi na veliki odmor odlaze rezultatom 42:35.

U nastavku su se razigrali Baričić i Ninić pa u 33. minuti Gorica vodi 71:49. Gosti su tada malo priprijetili serijom 9:0  došli na -13 (71:58), Baričić tada postiže tricu i pobjednik je bio odlučen. Igrači Nikole Piacuna tako su zadržali pobjednički niz te su i dalje jedina neporažena momčad.

Mlade Bikove predvodio je Marko Baričić s 27 poena, a odlične pomagače imao je u Jakovu Niniću s 22 i Josipu Vuksanu s 20 poena.

The post Kadeti i dalje na 100% appeared first on Košarkaški klub Gorica.