Mladi Bikovi na 7-0

[]

Kadeti Gorice došli su do još jedne uvjerljive pobjede. U 7. kolu 3. kadetske lige svladali su ekipu Fortune iz Zaprešića rezultatom 47:75.

Domaćini su se držali prvih 5 minuta do kada su držali vodstvo 7:6. Do kraja prve četvrtine mladi Bikovi preokrenuli su rezultat, a ključna je bila druga četvrtina. U jednom trenutku igrači Nikole Piacuna napravili su seriju 14:0, a cijelu dionicu dobili su rezultatom 24:8 i na veliki odmor otišli s +24 na kontu (20:44).  U trećoj četvrtini prednost Gorice u jednom trenutku se popela na ogromnih +42 (24:66),  a mladići iz Zaprešića tek su u zadnjoj četvrtini uspjeli kozmetički popraviti rezultat.

Goričane su predvodili Vuksan (24), Selak (13), Ninić (12) i Baričić (11), a kod domaćih je najefikasniji bio Cindrić (12).

Gorica je i dalje uvjerljivo na 1. mjestu sa svih 7 pobjeda nakon prve polovice prvenstva. U sljedećem kolu idemo na uzvrat kod ekipe Cibona II koju smo u prvom susretu uvjerljivo nadigrali.

The post Mladi Bikovi na 7-0 appeared first on Košarkaški klub Gorica.