Kadeti do još jedne pobjede

[]

U 11. kolu 3. kadetske lige kadeti Gorice došli su do još vrijedne pobjede u pohodu na prvo mjesto pobijedivši domaću ekipu Mladosti II rezultatom 48:63.

Iako bez nekolicine igrača iz prve petorke mladi Bikovi odigrali su još jednu odličnu utakmicu. Baričić je otvorio s dvije trice, ali prvo poluvrijeme pripalo je Mladostašima koji na veliki odmor odlaze s rezultatom 30:26. U trećoj četvrtini razigrao se i Vuksan koji samo u ovoj dionici postiže 11 poena. U zadnjoj četvrtini dominirao je Selak s 10 uzastopnih poena i puleni Nikole Piacuna zahvaljujući ovom trojcu preokrenuli su rezultat na konačnih 48:63.

Gorica je i dalje uvjerljivo prva na tablici s 9 pobjeda i jednim porazom te jednom utakmicom manje.

The post Kadeti do još jedne pobjede appeared first on Košarkaški klub Gorica.