PORAZ JUNIORA NA OTVARANJU SEZONE

[]

Mladi Bikovi započeli su svoje natjecanje u sklopu 2. juniorske lige Centar. Na žalost, u prvom kolu zabilježili smo poraz od vršnjaka iz Podsuseda. Gosti su bolje otvorili susret i odmah se nametnuli agresivnom igrom u obrani te su 1. četvrtinu riješili rezultatom 12:24. Slično se nastavilo i u 2. poluvremenu, a na nesreću nije nam priznata trica Čurčića sa zvukom sirene pa se na veliki odmor otišlo rezultatom 26:41.

U trećoj četvrtini gosti odlaze na 20+ razlike i tek se onda bude trupe Nikole Piacuna koje s nekoliko trica i kontri vraćaju na jednoznamenkastu razliku. U zadnjem napadu Ninić stavlja tricu za samo -6 (45:51). No, kada se očekivala neizvjesna zadnja dionica mladi Podsuseđani opet povećavaju razliku sve do konačnih 57:71.

The post PORAZ JUNIORA NA OTVARANJU SEZONE appeared first on Košarkaški klub Gorica.