Juniori do 4. pobjede u nizu

[]

Juniori Gorice su krenuli u prvenstvo poput njemačkog dizelaša. Poslije dva uvodna poraza zaredali su s 4 uzastopne pobjede.

Mladići pod vodstvom Nikole Piacuna ovaj put su u potpunosti nadigrali vršnjake iz zaprešićke Fortune. Ninić je poenima otvorio utakmicu, a poslije 6 vezanih poena Selaka prednost je bila dvoznamenkasta (14:4). Četvrtinu je tricom zatvorio Perica za vodstvo mladih Bikova 19:8.

U 15. minuti Ninić veže 5 poena i Gorica odlazi na +17 (27:10). Ista je razlika bila i na kraju poluvremena koje poenima zatvara Tomić za 37:20. Najveću prednost dosegnuli smo u 29. minuti kada poslije poena Baričića odlazimo na +31 (56:25). U zadnjoj četvrtini igralo se opuštenije pa gosti iz Zaprešća kozmetički popravljaju rezultat za konačnih 66:44.

Ovom pobjedom probili smo se na 2. mjesto a u sljedećem kolu gostujemo kod protiv Maksimira.

The post Juniori do 4. pobjede u nizu appeared first on Košarkaški klub Gorica.