Juniori do 5. pobjede u nizu

[]

Mladi Bikovi su totalno  “vrući”. U 7. kolu 2. juniorske lige došli su do 5. uzastopne pobjede. Ovaj puta na gostovanju smo svladali ekipu Maksimira. Puleni Nikole Piacuna nošeni Ružićem i Pericom dobro su otvorili susret i u 1. četvrtini stvorili zalihu od 6 poena (12:18). Jednako su nastavili i u 2. četvrtini pa se prednost povećala na dvoznamenkastih +11 (24:35). U nastavku dolazi do malog pada u igri što domaći igrači koriste i polako grickaju prednost, ali zahvaljujući dobroj obrani u zadnjoj četvrtini limitiramo domaćine na 14 poena za konačnih 57:61.

Maksimir
Juraj Tomica 18, Tristan Kuna Bilić 13, Noa Sviličić 12, Vedran Batista 8, Lovro Perić 6, Daniel Ćurić 0, Marin Jeričević 0, Dario Šimičić 0, Filip Svirčić 0, Mihael Božiček 0, Lovro Sekelj 0.
Gorica
Matej Ružić 20, Stipe Perica 20, Marko Baričić 10, Duje Selak 5, Roko Krstić 4, Jakov Ninić 2, Petar Petrić 0, Ante Tomić 0, Leon Žigrović 0, Roko Perica 0, Fran Stipić 0.

Ovom pobjedom Goričani su i dalje na diobi 2. mjesta i pušemo za vratom vodećem Zagrebu.

U 8. kolu gostujemo u Podsusedu protiv istoimene ekipe s kojom dijelimo poziciju na tablici i ta će utakmica uvelike odrediti nastavak sezone.

The post Juniori do 5. pobjede u nizu appeared first on Košarkaški klub Gorica.