Gorica
Stipe Perica 26, Matej Ružić 16, Roko Krstić 12, Jakov Ninić 8, Marko Baričić 7, Duje Selak 5, Fran Stipić 2, Josip Matić 0, Petar Petrić 0, Ante Tomić 0, Leon Žigrović 0, Roko Perica 0.
Samobor
Vito Čretni 26, Luka Žganjer 23, Oliver Magdić Govedarica 14, Marko Musa 2, Patrik Šinkovec 2, Ferdo Kelečić 0, Roni Seba 0, Borna Žganjer 0, Jan Hrastnik 0.

Juniori Gorice jučer su svladali vršnjake iz Samobora. Gosti su bolje otvorili susret i poveli 0:7, a zahvaljujući 5 postignutih trica prvu su četvrtinu riješili u svoju korist 16:21. Dvoznamenkastu prednostSamoborci su imali u 19. minuti (28:38), ali su Ninić i Ružić do poluvremena smanjili na podnošljivih 33:38. Poslije velikog odmora igrači Nikole Piacuna zaigrali su puno kvalitetnije u obrani iz čega su proizlazili lakši poeni u napadu pa je u 33. minuti bilo +10 za mlade Bikove (64:54). Međutim, gosti se nisu predavali i serijom 8:0 dolaze na samo -2 (64:62). Seriju je napokon polaganjem prekinuo Stipić,  Perica se nadovezao s dvije trice, a “točku na I” stavio je Krstić  i Goričani na kraju zasluženo dolaze do bodova.

The post Juniori bolji od Samobora appeared first on Košarkaški klub Gorica.