Juniori još jednom pobjedom do 2. mjesta

Gorica
Matej Ružić 22, Duje Selak 17, Stipe Perica 13, Jakov Ninić 6, Marko Baričić 2, Roko Krstić 2, Leon Žigrović 0, Fran Stipić 0, Roko Perica 0, Josip Matić 0, Petar Petrić 0, Ante Tomić 0.
Sesvete
Pavao Zovko 21, Marijan Rimac 13, Andrej Bošnjak 12, Gregor Kulić 2, Tomislav Jukić 2, Mihovil Jurić 0, Maks Sakač 0, Ivan Bjeliš 0, Željko Mihaljević 0, Noel Škec 0, Šimun Stipić 0.

Mladi Bikovi došli su do još jedne vrijedne pobjede nad direktnim suparnikom u borbi za 2. mjesto, a kako je i Podsused izgubio Goričani su 2 kola prije kraja ostali usamljeni na 2. poziciji iza neprikosnovenog Zagreba. Prvo poluvrijeme proteklo je u potpuno izjednačenoj borbi pa se na veliki odmor otišlo s rezultatom 28:28. U 2. poluvremenu razigrali su se Ružić, Selak i Perica pa se razlika postepeno povećavala sve do konačnih 62:50. U sljedećem kolu puleni Nikole Piacuna putuju u Zaprešić i ukoliko pobjede Fortunu bit će samo jedan korak udaljeni od potvrde 2. mjesta.

The post Juniori još jednom pobjedom do 2. mjesta appeared first on Košarkaški klub Gorica.