Fortuna
David Mršo 20, Mark Domazet 12, Hrvoje Suljić 9, Roko Požar 8, Borna Bačun 2, Matej Nemčić 2, Zvonimir Cindrić 2, Tin Kunjas 1, Ivan Rimac 0.
Gorica
Matej Ružić 19, Roko Krstić 16, Stipe Perica 14, Jakov Ninić 13, Petar Petrić 9, Fran Stipić 9, Ante Tomić 7, Marko Baričić 3, Leon Žigrović 0, Roko Perica 0.

U predzadnjem kolu 2. juniorske lige mladi Bikovi izborili su još jednu pobjedu. Puni plijen uhvatili su u Zaprešiću protiv Fortune i time stigli na prag da ligu okončaju na 2. mjestu. Domaćini su se držali samo 1. četvrtinu na kraju koje smo imali 5 poena prednosti (19:24). Presudna je bila 2. četvrtina koju smo angažiranom obranom i brzim kontrama dobili 29:7 čime je pobjednik bio odlučen. Do kraja utakmice prednost Goričana samo se povećavala sve do konačnih +34 (56:90).

U zadnjem kolu dočekujemo posljednji Maksimir i  pobjedom bismo završili ovo natjecanje na 2. mjestu iza neprikosnovenog Zagreba. S obzirom da smo u prvenstvo ušli pomalo dizelaški s dva vezana poraza ovo je vrlo solidan uspjeh momčadi pod ravnanjem Nikole Piacuna.

The post appeared first on Košarkaški klub Gorica.