Dvije pobjede za U12 selekciju

[]

Danas je u Domu košarke Cedevita nastavljena Liga sportskih škola za dječake do 12 godina. Mladi Bikovi pod ravnanjem trenera Danijela jukića ostvarili su dvije pobjede. Prvo su u ranojutarnjoj utakmici svladali vršnjake iz KK Zagreb rezultatom 29:20. Goričani su bolje otvorili utakmicu i poveli 12:6, ali do poluvremena je utakmica ušla u egal (14:14). U nastavku su Bikovi zaigrali agresivnije i dopustili protivniku samo 2 poena u 3. četvrtini. Vodstvo 22:16 samo su povećali do kraja utakmice sve do konačnih 29:20.

GORICA – ZAGREB   29:20

Gorica: Fajdetić 3, Sokolić, 8 Kuman, Zvonarić 2, Petrović 4, Mihić 2, Vladislavić 2, Iljkić 6, Ivanušić, Barić, Šimeg 2, Briševac. Trener: D.Jukić
Zagreb: Vilić 6, Matiješević, Čop 2, Karić 4, Mazulović, Pašić 2, Serdarušić, Djaković 4, Lučev, Dukić 2. Trener: Z.Koščić

Malo zatim čekao nas je i drugi dvoboj. Ovaj put protiv ekipe Dubrava II. I ovaj put se u 1. poluvremenu vodila ravnopravna bitka pa smo na veliki odmor otišli s 2 poena prednosti (11:9). Ponovo je prijelomna bila 3. četvrtina u kojoj suparniku dozvoljavamo samo 2 poena i odlazimo na dvoznamenkastu prednost (21:11). U zadnjoj četvrtini mirno smo održavali prednost sve do konačnih 27:18.

GORRICA – DUBRAVA II  27:18

Dubrava II: Vučković 2, Sertić 1, Arapović, Bavrka 2, Ćupić Karoglan, Zrno 5, Andrić, Krnjak 6, Bene, Jagarinec 2. Trener: L.Perinić
Gorica: Fajdetić 1, Sokolić 5, Kuman, Zvonarić, Petrović 1, Mihić, Vladislavić 4, Iljkić, Ivanušić, Barić 6, Šimeg 8, Briševac 2. Trener: D.Jukić