Kadeti i dalje 100-postotni

[]

U 3. kolu 2. kadetske lige naši su kadeti došli i do 3. uzastopne pobjede. Ovaj put svladali su na gostovanju vršnjake iz KK Larus rezultatom 61:67.

II. KADETSKA LIGA, 3. KOLO 1 2 3 4 KRAJ
Larus 13 20 14 14 61
Gorica 23 11 15 18 67
25.11.2023. / 13:00 33:34 28:33
Larus
Marko Kladarić 21, Juraj Gulija 13, Juraj Vugrin 9, Ivan Krizmanić 7, Teo Šerifović 6, Niko Jelinić 3, Domagoj Car 2, Noa Častek 0, Marko Miščević 0, Jure Hrstić 0.
Gorica
Jure Kozina 33, Vito Jularić 18, Petar Gruja 8, Fabijan Hum 6, Vito Jukić 2, Mihael Badanjak 0, Zvonimir Omerzo 0, Roko Brnić 0, Gabrijel Grbavac 0, Filip Klepac 0.

Utakmica je bila vrlo neizvjesna i s nekoliko preokreta. Najveće vodstvo mladi Bikovi imali su u 10. minuti (10:23), a domaćini u 22. (40:34). U zadnju minutu ekipe su ušle potpuno poravnate (61:61), ali tada su kvalitetu pokazali i dokazali Kozina, Hum i Jularić koji nas sa 6 završnih poena dovode do pobjede 61:67.

Goričani su sada na diobi 1. mjesta s ekipom Rolinga s 3 uvodne pobjede i bez poraza.