Ogulin – Zrinjevac 1937 108:88

[]

Mladi igrači Gorice koji nastupaju pod kapom Zrinjevca poraženi su jučer u Ogulinu od istoimenog domaćina rezultatom 108:88.

TREĆA LIGA – CENTAR, 9. KOLO 1 2 3 4 KRAJ
Ogulin 23 28 33 24 108
Zrinjevac 1937 22 25 20 21 88
17.12.2023. / 16:00 51:47 57:41
Ogulin
Miljan Vorkapić 27, Marko Francetić 27, Davorin Rupčić 17, Matej Blašković 16, Sven Salopek 12, Luka Koren 7, Borislav Bratanić 2, Milan Jovetić 0, Sven Stošić 0, Ivan Udovičić 0, Ivan Karlo Ban 0, Matej Hrelić 0.
Zrinjevac 1937
Nino Kotrulja 33, Lovro Došen 27, Branko Stojanov 12, Stipe Perica 10, Karlo Dragojević 4, Jakov Ninić 2, Matej Ružić 0, Andrej Mudrinić 0, Marko Baričić 0, Andrej Lovrić 0.

Zadnju utakmicu prvog dijela sezone mladi Bikovi pod kapom Zrinjevca igrali su u Ogulinu protiv dosad neporaženog lidera prvenstva. U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu borbu u kojoj su se ekipe u nekoliko navrata izmjenjivale u vodstvu. Zadnje vodstvo Bikovi su imali u 17. minuti (38:39), ali u zadnje 3 minute domaćini uz 8 slobodnih bacanja ipak dolaze do male prednosti (51:47).

Ključna je bila 3. četvrtina u kojoj Ogulinci koriste našu košu obranu i priliku da im je 1. faul sviran tek u 9. minuti te dobivaju ovu dionicu 33:20. S ukupnih +17 na kontu trasirali su put prema pobjedi, a iako se naši mladići nisu predavali na kraju su morali čestitati boljem suparniku na okruglih 20 poena razlike (108:88).