Kadeti preokrenuli Podsused

[]

U 8. kolu 2. kadetske lige mladi Bikovi ostvarili su uvjerljivu pobjedu (83:60) protiv vršnjaka iz Podsuseda. Prva četvrtina pripala je gostima, a sve ostalo našim kadetima.

Goričani su nakon dugo vremena zaigrali u kompletnom sastavu, ali svejedno pomalo u grču. Gosti su iskoristili priliku i naše greške te nakon nekoliko uvodnih minuta bili smo već na -10. Na mali odmor otišlo se s rezultatom 12:23 i nitko nije s optimizmom gledao na nastavak utakmice.

Međutim, od druge četvrtine započinje dominacija mladih Goričana. Do poluvremena su mladići pod vodstvom Dade Sadžaka smanjili na samo pola koša zaostatka (38:39), a pravu rapsodiju gledali smo u 2. poluvremenu koje mladi Bikovi dobivaju 45:21. Na kraju ukupnih 83:60 i 4. pobjeda u prvenstvu koja nas je podigla u gornji dio tablice.