II. KADETSKA LIGA, 14. KOLO 1 2 3 4 KRAJ
Gorica 25 19 17 16 77
Sesvete 19 16 15 11 61
13.04.2024. / 15:00 44:35 33:26

Kadeti Gorice u subotu su dočekali Sesvete, vodeću ekipu 2. kadetske lige. Mladi Bikovi nametnuli su se od samog početka i prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 25:19. U 2. četvrtini došlo je do malog zastoja i gosti su serijom 10:2 preokrenuli rezultat na 27:29. Bilo je to zvono za alarm i trupe pod vodstvom Dade Sadžaka uzvratile su serijom 17:6 pa se na veliki odmor otišlo s prednošću Gorice 44:35. Početkom drugog poluvremena prednost je porasla na dvoznamenkastu razliku i gosti nisu više dolazili u priliku zakomplicirati rezultat tako da je konačnih 77:61 značilo da bodovi ostaju u Velikoj Gorici.

Gorica je sada s omjerom 6-7 na 7. mjestu uz utakmicu manje dok su Sesvete s omjerom 10-4 i dalje prve.