Nove pobjede kadeta i predkadeta

[]

Ovog vikenda nastupile su dvije naše mlađe selekcije i obje su bile vrlo uvjerljive na parketu. Kadeti su ugostili ekipu Siska i uvjerljivo slavili rezultatom 90:61. Ključna je bila 3. četvrtina u kojoj su mladići pod ravnanjem Dade Sadžaka nadigrali goste s 23:5 i otišli na +27 (69:42). S ovom pobjedom Goričani su na omjeru 9-7 i drže 4. poziciju na tablici, a u sljedećem kolu gostujemo kod Podsuseda.

II. KADETSKA LIGA, 16. KOLO 1 2 3 4 KRAJ
Gorica 29 17 23 21 90
Sisak 17 20 5 19 61
28.04.2024. / 14:00 46:37 44:24
Gorica:
Jure Kozina 34, Fabijan Hum 19, Vito Jularić 13, Petar Gruja 8, Gabrijel Grbavac 7, Mihael Badanjak 3, Filip Klepac 2, Vito Jukić 2, Roko Brnić 2.
Sisak:
Filip Drešar 43, Filip Čakširan 8, Sven Brnić 6, Sergej Vujaklija 2, Leon Dragičević 2, Niko Vukašinović 0, Roko Probst 0, Antun Zaborac 0, Jakov Carek 0.

Pretkadeti su gostovali u Ivanić Gradu i nadigrali vršnjake iz KK Ivanić s uvjerljivih 45:79. Mladi Bikovi pod vodstvom Michaele Rudež od prve sekunde su krenuli maksimalno angažirano i prvu četvrtinu riješili s nestvarnih 24:2. Pri tom su domaćini jedine poene postigli iz slobodnih bacanja. Ostatak utakmice bio je rutinski odigran i pobjeda je bila visokih +34 poena razlike. Pretkadeti su s omjerom 6-4 na trećoj poziciji, a u sljedećem kolu gostujemo kod Pešće.