Kadetima pobjeda za kraj prvenstva

[]

Kadeti Gorice jučer su završili svoje natjecanje u 2. kadetskoj ligi pobjedom protiv Rolinga rezultatom 95:56.

Jularić je tricom zatvorio prvu četvrtinu za odlazak na dvoznamenkastu prednost (22:11), a Grbavac je u 15. minuti podigao prednost na +20 (36:16). Sve je bilo odlučeno u 29. minuti kada je Gruja podigao prednost na +30 (73:43), a konačnih +39 postavio je tricom Čučković. S omjerom 10-8 momčad pod vodstvom Dade Sadžaka osvojila je 4. mjesto, a Roling je zadržao 3. poziciju s omjerom 11-7. Prvak je ekipa Zaboka koja ima jednaki omjer kao i Sesvete (13-5), ali bolji međusobni omjer. Goričani su tako pobijedili sve tri prvoplasirane momčadi, ali još  boljeg plasmana koštali su nas gostujući porazi (2-7) kada najčešće nismo bili u kompletnom sastavu.