Dječaci 2005.god.: 2 pobjede za kraj lige

Dječaci 2005.god. s 2 pobjede osigurali Play off lige KSZ-a!

KK Gorica – KK Maksimir 33:13

Odlično je otvorila Gorica današnji dan tricom Ninića u 1. minuti utakmice protiv Maksimira i riješila 1. četvrtinu rezultatom 5:1. U drugoj dionici Pereković dominira sa 6 poena pa mladi Goričani odlaze na veliki odmor s rezultatom 15:5. U nastavku susreta gledamo i dalje lepršavu igru mladića pod vodstvom trenera Ivankovića pa se prednost samo povećava do konačnih 33:13.

KK Gorica: Ninić 11, Pereković 8, Mudrinić 8, Tomić 2, Vitez 2, Baričić 2, Svetlošak 2, Stipić, Žigrović

KK Maksimir: Sandev 8, Molan 3, Motušić 2, Sladoljev, Ćorić, Kolaković, Perić, Ćorić

KK Gorica – KK Sesvete 33:23

Samo par minuta kasnije počinje odlučujuća utakmica koju Goričani moraju dobiti ako žele u Play off. Tomić odlično otvara s 4 poena u nizu a nadopunjuje ga Ninić s još 4 te Gorica završava 1. dionicu rezultatom 8:3 u svoju korist.
U 2. četvrtini Pereković dodaje 4 koša i prednost raste na 16:6 ali Sesvete se tricom Klanca vraćaju u susret te se na odmor odlazi rezultatom 16:9 za naše. 2. poluvrijeme počinje tricom Kusture i s 2 ubačena slobodna bacanja Rimca te se prednost Gorice potpuno topi na samo 16:14. Ipak, Goričani se bude i do kraja 3. četvrtine ponovo smo na +6 (21:15).
U zadnjoj dionici Ninić ubacuje 6 poenea te uz koševe Baričića, Perekovića i Tomića Gorica dolazi do uvjerljive pobjede 33:23.
Ovisno o ostalim rezultatima Gorica je osigurala najmanje 4. mjesto i ulazak u Play off gdje nas u polufinalu čekaju KK Zapad ili Cedevita II.

KK Gorica: Ninić 12, Tomić 8, Pereković 6, Mudrinić 3, Vitez 2, Baričić 2, Stipić, Svetlošak, Žigrović

KK Sesvete: Klanac 10, Kustura 8, Rimac 3, Bjeliš 2, Mihaljević, Žagar, Čorak K., Čorak L., Kulić