III. JUNIORSKA LIGA, 3. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Petar Zrinski 27 14 27 13 81
Gorica 22 17 9 15 63
23.02.2019. / 11:30 41:39 40:24

U 3. kolu 3. juniorske lige čekalo nas je gostovanje u Vrbovcu protiv ekipe Petra Zrinskog.

1. poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri i izmjenama u vodstvu, a završilo je 41:39 za domaćina.

Međutim, u 3. četvrtinu Vrbovčani unose puno više energije i dobivaju je 27:9. Gorica pokušava dostići prednost u zadnjoj dionici, ali jedino što uspijeva bilo je dobiti još jednu četvrtinu.
Najefikasniji u našoj ekipi ovaj puta je bio Matej Logarušić s 16 poena, Vrhovec je dodao 13, a Jerko Vujević 11.

Petar Zrinski
Luka Horvat 30, Denis Posarić 30, Bero Sokolić 11, Tin Kvaternjak 6, Matija Drvenkar 2, Vito Gubijan 2, Leon Soviček 0, Luka Soviček 0, Luka Škaro 0, M Koščević 0, Marko Tirić 0, Eugen Habeš 0.
Gorica
Matej Logarušić 16, Hrvoje Vrhovec 13, Jerko Vujević 11, Antonio Janjić 8, Vid Čulumović 8, Nicolas Zvonar 3, Ante Vujević 2, Sven Rožić 2, Patrik Ćubela 0, Silvio Stanić 0.

Novska 11 5 17 6 39
Gorica 21 8 15 12 56
23.02.2019. / 15:00 16:29 23:27

U 2. kolu 5. lige za pretkadete Gorica je gostovala u Novskoj.

Odlično su otvorili mladići trenera Josipa Ivankovića i predvođeni Markom Baričićem dobili ovu dionicu 21:11.

U 2. četvrtini obrane pojačavaju intenzitet i dobivamo je samo 8:5.

2. poluvrijeme gosti otvaraju bolje i pokušavaju spustiti prednost na jednoznamenkaste brojeve, ali u zadnjoj četvrtini Goričani opet pokazuju mišiće i sigurno privode utakmicu kraju.

Ovaj puta predvodio nas je izvrsni Marko Baričić s 18 poena i nakon Svetlošaka u prošloj utakmici pokazao da Gorica ima dubinu u svom rosteru i čak 8-9 igrača koji mogu povesti ekipu do pobjede.

Kod domaćina nezaustavljiv je bio Ante Lovrić s 33 poena i nikako nismo imali riješenje za njega.