Mlađi kadeti bolji od Fortune

Share

KK Gorica – KK Fortuna Zaprešić 76:52!

U 3. kolu županijske lige mlađi kadeti dočekali su stare znance iz Zaprešića koje redovito pobjeđuju, ali kako nam je zdravstveni karton i dalje poprilično ispunjen ovo je bila dobra prilika za goste.

U 1. četvrtini gledamo izjednačenu košarku, a nešto s(p)retniji su gosti koji imaju 2 razlike na svojem kontu (16:18). I drugu četvrtinu su  gosti nešto bolji, ali Ninić nas drži u igri s 6 uzastopnih poena, a četvrtinu zatvara Pereković s 8 poena pa Gorica odlazi na veliki odmor s +3 (33:30).

U nastavku se našim strijelcima pridružuju Baričić i Tomić, a Lacić igra odličnu obranu na Lackoviću pa igrači trenera Hanija Istanbulija odlaze na dvocifrenu razliku do kraja 3. četvrtine. Ovo kao da je prelomilo susret pa se u zadnjoj dionici prednost Gorice  samo povećava sve do konačnih +24 (76:52) što je i najveća razlika na utakmici.

Najefikasniji kod Gorice danas su bili Ninić (16), Pereković (15), Baričić (12) i Tomić (10), a goste su predvodili Lacković s 14 i Brekalo s 13 poena.

Gorica: Ninić 16, Pereković 15, Baričić 12, Tomić 10, Vukadin 7, Lacić 5, Buzov 5, Vitez 2, Sliško 2, Dukarić 2, Žigrović

Fortuna: Lacković 14, Brekalo 13, Mamuzić 7, Domazet 5, Kunjas 4, Mrša 4, Marušić 2, Rajić 2, Mujagić 2, Klarić