Juniori nadigrali Sesvete

Juniori Gorice danas su odigrali zaostalu utakmicu 2. kola 1. juniorske lige i ubilježili svoju drugu pobjedu.

I. JUNIORSKA LIGA, 2. KOLO 1. 2. 3. 4. KRAJ
Sesvete 12 14 13 6 45
Gorica 20 18 20 15 73
23.01.2021. / 14:45 26:38 19:35

Poslije dva poraza u infarkt završnicama mladi Goričani ovaj puta ništa nisu htjeli prepustiti slučaju. Od samog početka krenuli su agresivno i vrlo brzo stekli rezultatsku prednost koja se povećavala iz minute u minutu.

Do poluvremena je već bilo dvoznamenkastih +12 (26:38), a do kraja su mladi bikovi otišli na +28 (45:73).

Trener Hani Istanbuli uspio je spojiti par tjedana  kontinuiranog rada i to se odmah vidjelo na igri. kako u napadu tako i u obrani.

Goricu su ovaj puta predvodili Frano Miloloža s 24 i Hrvoje Majcunić s 19 poena dok je u redovima domaćina najefikasniji bio Luka Žgela s 14 koševa.

Sljedeću utakmicu Goričani igraju protiv juniora Dinama Zagreb.