MARATONCI NA RASTOKAMA Brončana Jasna Mikulić

[]

Trkači MK-a Velika Gorica za vikend su posjetili Rastoke. Razlog- Rastoke trail otkud stiže jedna brončana medalja. Jasna Mikulić s vremenom 1:56:36 zauzela je podij te medalju brončanog sjaja u svojoj dobnoj kategoriji. Tridesetak sekundi iza Jasne utrku završava i Vedrana Janjić s vremenom 1:56:05 te 4 mjesto u svojoj dobnoj kategoriji.

Na najdužoj utrci od 30 kilometara s više od 1000 metara ukupne visinske razlike nastupio je Vedran Planinšek. Utrku je uspješno savladao za 3:20:30 te se plasirao na ukupno 7 mjesto u veoma zavidnoj konkurenciji. Na upola kraćoj utrci s oko 600 metara ukupne visinske razlike nastupili su Jasna i Hrvoje Mikulić, Vedrana Janjić i Josip Martinović. Martinović je utrku završio za 1:37:36 dok je Hrvoje Mikulić utrku završio za 1:43:34 23.

Objava MARATONCI NA RASTOKAMA Brončana Jasna Mikulić pojavila se prvi puta na Kronike Velike Gorice.