Taekwondo klub s natjecanja došao s 10 medalja!

[]

Prethodne subote, 18. rujna se u sportskoj dvorani Sutinska vrela održao međunarodni taekwondo turnir Susedgrad Sokol pokal. Na turniru je ukupno nastupilo 320 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i BiH, a Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je s 11 natjecatelja koji su osvojili 10 medalja! Mladi Velikogoričani ukupno su osvojili dva zlata, četiri srebra i četiri bronce. Ovo je ujedno bio drugi kriterijski turnir za juniorsko Europsko prvenstvo.

Ema Kućiš i Sara Habijančić u svojim konkurencijama osvojile su srebro i broncu. “Sara je izgubila u polufinalu od protivnice koja je na kraju i osvojila turnir te s tim porazom nažalost više ne konkurira za Europsko prvenstvo. Ema je s porazom u finalu još uvijek u ‘igri’ za odlazak na EP, koje će probati izboriti na zadnjem kriterijskom turniru u listopadu“, govore iz TK Velika Gorica.

Drugi dio ekipe nastupio je u kadetskoj i mlađe kadetskoj konkurenciji te ostvario sljedeće rezultate: